Policise i vjedhin makinen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Policise i vjedhin makinen

  Receta Gatimi

  Policise i vjedhin makinen


  E Marte, 22 Maj 2007
  Nje automjet me targa te Policise se Shtetit eshte vjedhur mbremjen duke u gdhire dita e djeshme ne nje nga zonat qendrore te qytetit te Durresit. Shefi i Sherbimit te Kontrollit te Brendshem prane Drejtorise se Policise se Qarkut te Durresit, Edmond Papa, nuk e ka gjetur "Benzin" e parkuar nje nate me pare ne nje rrugice prane pallatit te sportit "Ramazan Njala". Pas denoncimit, efektivet blu jane vene ne kerkim te automjetit policor te zhdukur, por mesohet se gjate dites se djeshme nuk kane pasur sukses.
  korrieri.com

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Policise i vjedhin makinen

  Epo gjera qe ndodhin jane keto

  Mos te kujtoje policia se jane te paprekshem

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Policise i vjedhin makinen

  mos na i shani policat tone i kemi cuna te shkathet.
  edhe po se gjeten makinen sprish pune, do behet tenderi tjeter dhe ata do te marrin nje makine tjeter.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahahaha nje gje te tille e ka bere nje person qe njoh ketu ne itali, i ka mare makinen vigjilit urban per te shkuar ne shpi se kishte ngelur ne kembe.
  kur e kapen, dmth kur shkuan te shpija tja mernin makinen i than pse e bere? po isha ne kembe,dhe makina ishte hapur dhe e ndezur.

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e italiani
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ha ha ha shum inetresant policve me ja vjedh makinen

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ka lloj lloj robi ne xhiro, per cfar nuk i shkon mendja.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Futen policet ne nje lokal per kontroll, por kur shohin nga dritarja po i vidhnin makinen. "Oooo e vodhen tha shefi"..."Ska gje Shef"-tha kolegu "I mora targen makines"

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  A ktu ne Shqipri ca nuk ndodh,po qe ti vjedhin dhe policise makinene vetem ne Shqipri ndodh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 08:57 PM
 2. I dėrgon policisė foton mė tė bukur tė tij
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2009, 08:06 PM
 3. Lėshon gazra para policisė dhe dėnohet me 50 euro
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:15 PM
 4. Vjedh nė prani tė policisė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:28 PM
 5. Fier, shtėpi publike pranė policisė.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 03:13 PM