Madonna kėrcėnohet me vdekje nė Serbi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Madonna kėrcėnohet me vdekje nė Serbi

  Receta Gatimi  Madonna ka shtuar sigurimin gjatė turneut tė saj botėror, pasi ka marrė kėrcėnime vdekjeprurėse nė Serbi, shkruajnė mediat nė internet.
  Krijuesja e hitit “Material Girl”, ka performuar para 30 mijė fansave gjatė tė hėnės nė Beograd, si pjesė e turneut tė saj “Sticky & Sweet”.

  Por kėngėtarja kontroverse ka marrė masa paraprake shtesė, pasi ka pranuar mesazhe kėrcėnuese nga persona tė panjohur, duke angazhuar njė grup truprojash pėr ta mbrojtur atė derisa ka ngjitur skenėn nė kryeqytetin serb pėr tė parėn herė.

  Siē raporton tabloidi Daily Star, kėngėtarja britanike po ashtu ka marrė masa edhe pėr koncertin e saj nė Rumani, qė zhvillohet sonte.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  i ka jeta prej vipi keto gjera

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nje mendim me klevin jam

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  dhe un gjithashtu...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Toka kėrcėnohet nga shekulli i katastrofave
  Nga Erinaa nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 09:14 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2011, 04:52 PM
 3. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 4. Serbi, video shokuese ne nje qender rehabilitimi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 09:05 AM