E dashura e Gibson akuzon fotografin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  E dashura e Gibson akuzon fotografin

  Receta Gatimi  Oksana Grigorieva, e dashura e aktorit Mel Gibson, ka akuzuar njė mashkull i cili ėshtė pėrpjekur t’i shesė fotografitė me veshje tė brendshme, pa lejen e saj.
  Kėngėtarja/ish-modele, ka ngritur akuzė kundėr Samuel Oriti gjatė tė martės nė gjykatėn e Los Angeles, duke thėnė se fotografi ėshtė pajtuar tė mos i shpėrndajė fotografitė jashtė kompanisė sė veshjeve tė brendshme pėr tė cilėn ajo ka modeluar.

  Fotografitė janė realizuar nė vitin 2004, kur Grigorieva nė fakt ka pranuar tė xhirojė fotot pėr kompaninė e veshjeve duke u bazuar nė reputacionin e vet fotografit, i cili megjithatė thotė se aso kohe ende nuk kishte pasur marrėveshje me kompaninė.

  Por edhe pse ėshtė pajuar tė mos i distribuojė fotot seksi, Oriti supozohet se i ka shitur ato, pas famės sė fituar tė Grigorieva, si e dashur e Gibson.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me akuzon mua se une jam fotografi

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  edhe kete e ke bere ore majdo po ca bene keshtu nuk behen keto gjera

  postoji ketu o majdi

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jo si postoj ketu une se eshte turp :LOL:

  un i postoj me lek : D
  sepse ka lezet ter ajo vajze mos te fotografohet

  ja pershembulll ti ku do ta shikosh e fotografoj une dhe ti e shikon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zvicra akuzon Apple per vjedhje te dizajnit te ores
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 09:06 PM
 2. Dhuna ndaj Bazes, Rama akuzon Berishėn
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:45 PM
 3. Gibson i kėndon dashurisė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 12:52 AM
 4. George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 08:32 PM
 5. Blero akuzon: Ēmimet janė tė shitura
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2007, 07:26 PM