Champions League, zbardhen enigmat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Champions League, zbardhen enigmat

  Receta Gatimi  Hidhet shorti per fazen finale i UEFA Champions League ne Monako ku 32 te kualifikuarat e ketij kompeticioni u ndane ne tete grupe me nga kater skuadra. (UPDATE) Skuadrat ishin te ndara ne kater vazo te parapercaktuar nga UEFA sipas renditjes se kampionateve respektive dhe performances se klubeve ne arenat nderkombetare.
  Perzgjedhja e sferave i dha jete tete grupeve me nga kater skuadra.
  Fati ka perplasur, Bayern-Juventus ne Grupin A, Milan-Real Grupi C dhe Barcelona-Inter Grupi F.
  Grupet do te jene si me poshte:

  Grupi A, Bayern Munchen, Juventus, Bordeaux dhe Makabi Haifa
  Grupi B, Manchester U, CSKA Moska, Beshiktash, Wolfsburg
  Grupi C, Milan, Real Madrid, Marseille dhe Zurich
  Grupi D, Chelsea, Porto, Ath. Madrid, Apoel Limasol
  Grupi E, Liverpool, Lyon, Fiorentina, Debrecen
  Grupi G, Sevilla, Rangers, Stutgart, Unirea Urziceni
  Grupi H, Arsenal, Olimpiakos, Az Alkmar, Standart Liege.


  Ndeshjet e para ne grupe do te luhen ne datat 15 dhe 16 shtator.
  Ne Monako nga organizatoret eshte parashikuar edhe nje surprize per legjenden e futbollit italian Paolo Maldini.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum i bukur shorti , qe ne kete faze do shohim sfida te forta

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Grupet e Champions League 2013
  Nga Lirenti nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:26 PM
 2. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:07 PM
 3. Champions League - Milan ben Spektakel
  Nga Al Capone nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 12:11 PM
 4. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 03:46 PM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM