Marihuanė nė shtėpinė e Jackson


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Marihuanė nė shtėpinė e Jackson

  Receta Gatimi


  Zyrtarėt policorė kanė gjetur marihuanė dhe kuti tė zbrazėta tė drogave gjatė kėrkimit nė shtėpinė e Michael Jackson.
  Sipas tabloidit britanik The Sun, familja e kėngėtarit beson se ai ka konsumuar heroinė, pasi kanė gjetur njė substancė ‘sikur katran i kalbur’.

  Megjithatė, letrat e dėrguar a nė gjykatė raportojnė se zyrtarėt kanė identifikuar njė drogė qė thuhet tė jetė marihuanė e mykur.

  Ndėrkohė, People raporton se policia po ashtu ka gjetur shishe tė barit temazepam dhe shishe tė zbrazėta tė barėrave gjumėsjellėse, lorazepam dhe diazepam.

  Sot mė herėt, ėshtė bėrė e qarė se vetėm re detektivė janė duke hulumtuar vdekjen e Michael Jackson.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  boooo ca ska pas pire ky

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ai i paska bo lemsh te gjitha dhojet e drograve,dhe prandaj pati ate perfundim ma merr mendja.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjirokastėr: sekuestrohen 300 kg marihuanė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 06:34 PM
 2. Marihuanė nga Lazarati drejt Sarandės, kapen 340 kg
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 09:55 PM
 3. Djathi zviceran me marihuanė vjen nė vitrina
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2009, 05:24 PM
 4. Policia gjen 10 kilogramė marihuanė nė rrugė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:16 PM
 5. Plantacion marihuane nė manastir
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 09:12 PM