Moore mban zi pėr ish-tė dashurin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Moore mban zi pėr ish-tė dashurin

  Receta Gatimi  Mandy Moore ėshtė zemėrthyer si pasojė e vdekjes tragjike tė ish-tė dashurit tė saj DJ AM.
  Kėngėtarja/aktorja i ka bėrė homazhe DJ-it, Adam Goldstein, i cili ėshtė gjetur i vdekur tė premten nė banesėn e tij nė New York, ndėrsa shkak i vdekjes supozohet tė jetė mbidoza me drogė.

  “Jam absolutisht zemėrthyer. Pėr neve qė kemi pasur fatin ta njohim, Adami ka rrezatuar bollėk infektues pėr jetėn dhe po ashtu ka personifikuar definicionin e vėrtetė tė njė miku”, ėshtė shprehur Moore.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum e mire esht kjo

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e arbin
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po, e mire esht kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ta mban apo s'ta mban......
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 271
  Postimi i Fundit: 12-12-2015, 12:39 PM
 2. Nuk E Mban dot Veten nga te qeshutat.
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2011, 07:48 AM
 3. Njė teshtimė mban dhomėn tė infektuar me orė
  Nga gjendar nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-02-2011, 08:37 PM
 4. Demi Moore dėshiron njė foshnjė
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 07:38 PM
 5. Moore: Jam natyrale
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2009, 05:15 PM