1 vjetori i Deas se vogel


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  1 vjetori i Deas se vogel

  Receta Gatimi

  Sot Dea e vogel ka ditelindjen e pare te saj.
  I uroj t'ja kaloje sa me bukur dhe paste nje jete sa me te gjate e te lumtur prane njerezve te saj te dashur.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  I uroj Deas jete te gjate, shendet dhe lumturi.


 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24


 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

 5. #5
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Faleminderit te gjitheve!faleminderit Kuklles, Girl08, Majdi. jeni shume te mire! gjithe te mirat edhe ju!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Edhe 100 te tjera per Dean. Jete shum shum te gjate dhe pran atyre qe e duan shum.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ahhh se harrova.. Dhe te mari sa me shum dhurata.

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Gezuar , Gezuar 1 vjetorin Dea vogel.
  U rritsh me shendet dhe qofsh gjithmone e lumtur xhemla vogel

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  merci beaucoup Mima! bisous
  faleminderit noemi, ka marre dhurata, po me shume leke i dhane...ia blen mami..hahahaa

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ja NERTI sille ketu thuaj te zgjethi nje nga keto se ja jap une gezuar ditlindjen  dhe nje karoc plot me dhurata


 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar Ditelindjen Dea e Vogel!!!!!!!!!!

  Gezuar Ditelindjen Dea Dhe Nje 100 Te Tjera!!!!


 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Urime DEA gezuar 1 vjetorin , edhe 100 vite te tjera

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  majdi faleminderit per dhuraten , mjafton mendimi ska rendesi se cfare.hahaaa
  klevi88, kliton shume faleminderit....
  faleminderit te gjitheve per urimet

 14. #14
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Urime Dea vogel edhe 100 vjec.

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen Deas se vogel!

  Shume urime per ty DEAA
  !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 100 Vjetori Shpalljes Pavarėsisė sė Shqipėrisė - Gėzuar!
  Nga Administratori nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 28-11-2012, 08:55 PM
 2. PETICION:100 Vjetori i Pavarsisė sė Shqiperisė
  Nga vaaldr1n nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 12:08 AM
 3. 100-vjetori i Titanikut, zhytje turistike 45.000 €
  Nga smocking2 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 08:25 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 07:51 PM