Aktorja Demi Moore, 46-vjeēare, dėshiron tė ketė njė foshnjė me burrin e saj, 31-vjeēarin, Ashton Kutcher.
“Pse jo? Gjithēka ėshtė e mundshme! Ne kemi aq shumė gjėra pėr tė bėrė, dhe sigurisht njė prej tyre ėshtė tė kemi fėmijė. Jam shumė entuziaste pėr tė gjitha mundėsitė qė bashkėjetesa na jep”, ka thėnė aktorja.

Moore tashmė ka tre fėmijė me ish-burrin e saj Bruce Willis.