Berry sėrish shtatzėnė?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Berry sėrish shtatzėnė?

  Receta Gatimi  Aktorja Halle Berry, siē raporton revista amerikane “Live & Style”, ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e saj tė dytė.
  Fituesja e ēmimit Oskar i dha jetė vajzės sė parė, Nahla, nė vitin 2008, dhe tash pret edhe fėmijėn e dytė me tė dashurin e saj Gabriel Aubry.

  “Halle ėshtė gėzuar sė tepėrmi. Herėn e parė, ajo u mundua aq shumė pėr tė mbetur shtatzėnė dhe mbase i ėshtė nėnshtruar fertilizimit ‘in vitro’. Kėtė herė, foshnja ėshtė nisur me anė tė pllenimit artificial”, ka thėnė burimi.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  woowowowowo si qenka kjo po paska vajtur me lop

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-07-2011, 06:58 PM
 2. Karla Bruni shtatzėnė?!
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 10:25 PM
 3. Berry: Na ka munguar dashuria
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:23 PM
 4. Morissette shtatzėnė?
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:06 PM
 5. Shtatzene, mbytet me shall 21-vjecarja
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 05:49 PM