Jessica Biel ėshtė e vendosur tė ndryshojė vetitė ushqyese tė tė dashurit tė saj Justin Timberlake.
27-vjeēarja, e cila ėshtė nė lidhje me krijuesin e hitit “SexyBack” pėr rreth dy vite, ėshtė e obsesionuar me ushqimin e shėndetshėm dhe dėshiron qė edhe Justin tė kontrollojė ushqimin e tij.

“Jessica gjithmonė zgjedh ushqime tė shėndetshme nė meny dhe nėse Justin porosit desert ose djathė, ajo e ngacmon. Ajo vetėm bėn shaka, por jam i sigurt se kjo mund tė tė zemėrojė nėse ndodh gjithė kohėn”, ka thėnė burimi.