23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik

  Receta Gatimi  Policia u njoftua menjėherė nė Bullgari kur njė pėrleshje masive shpėrtheu mes 23 vajzave adoleshente dhe e gjithė kjo u bė pėr njė djalė simpatik. Vajzat, mes moshės 15 dhe 18 vjeē, pėrdorėn mjete nga mė tė ndryshmet; doreza prej hekuri, zinxhirė dhe shishe birre pėr tė luftuar pėr studentin, emri i tė cilit nuk ėshtė zbuluar. Vajzat nga kryeqyteti i Bullgarisė, Sofia, e kishin paramenduar tė luftonin dhe lanė shkollėn pėr t’u takuar nė njė fushė loje nė distriktin Gorublyane tė qytetit. Disa vajza u lėnduan dhe me qindra kalimtarė dėshmuan pėr incidentin. Por alarmi erdhi kur babai i njėrės prej vajzave tė lėnduara njoftoi policinė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O Reni po mos i trego te gjitha tani un ku po fshihem qe mos te me gjejne

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  O Reni po mos i trego te gjitha tani un ku po fshihem qe mos te me gjejne
  uhhhh e fshiva postimin tim pa dashje!!!

  Gjithesesi po thosha qe ai djali ishte Majdi ku siper dhe tani mund ta gjeni tek ai pallati me tulla

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shyqyr qe nuk e permende ngjyren e tullave

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po ky MAJDI,i mori gocat ne qaf,por mendo pak dhe per shoket mendo......

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o klitoni na fal se te harruam po hajde se ka dhe per ty

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hhahha sa me bet te qeshe me keto opinione ju hahhahah e shiko sa keq eshte kur tjesh terheqes apo i bukur

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ah, e forte kjo, te luftosh per nje djale dhe sa shumeeeeeeeee, obobobooo, moj vajza, obobooo

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  a morta q nk i ha kto gocat ncncnncncnnc .... dh eper ke zihen per majdin

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  a morta q nk i ha kto gocat ncncnncncnnc .... dh eper ke zihen per majdin
  un them se per majdin ja vlen te zihesh!

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  a morta q nk i ha kto gocat ncncnncncnnc .... dh eper ke zihen per majdin
  Kush te mori mendim ty njeher , ja shiko foton siper se flet vet

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahaha jo se nk dua ti rris mendjen majdit (shaka) majdi un thash mendimin tim si ulkina ......... pastaj t themi ate q esht kur zihen femrat dhe per m teper 1 rast si ky pak m lart esht 1 veprim shum i ulet ....

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Rendesi ka qe jan zen !

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dhe ti si e gjykon kte veprim ???

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum te zgjuar !

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  po nrm harrova q djemve u plq t shohin gocat duke u zen ... argetohen kshu ....

 17. #17
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  po nrm harrova q djemve u plq t shohin gocat duke u zen ... argetohen kshu ....
  jane te rralla prandaj, dhe sigurisht, pjesa me e bukur eshte kur kapen nga floket...hahaha...

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa t plq mo smocking eee pupuu

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  hahaha....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēiftet grinden 312 herė nė vit
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2018, 11:26 AM
 2. Njė adoleshente i ka dhėnė fund jetės
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 10:42 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 11:44 PM
 4. 34-vjecarja zgjohet adoleshente
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-06-2011, 03:03 PM
 5. Terror ne Permet, grinden e rinjte, disa te plagosur
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 11:18 PM