Lady Gaga ėshtė shprehur e entuziazmuar kur ka dėgjuar se dy meshkuj kanė bėrė seks nė koncertin e saj.
Kėngėtarja e hitit “Poker Face” thotė se koncerti mė i dashur pėr tė deri mė tani ka qenė ai i New Yorkut, ku kishte qenė e pranishme edhe Mbretėresha e muzikės pop, Madonna, derisa nė tė njėjtin koncert dy meshkuj kishin pasur marrėdhėnie seksuale.

“Motra ime mė shkroi mesazh: ‘Madonna ėshtė katėr metra e gjysmė larg meje dhe mė andej janė dy meshkuj duke bėrė seks. E mbaj mend tė kem menduar: ‘Kjo ėshtė pikėrisht ajo qė kam dashur. Ka ardhur Madonna dhe ka seks homoseksualėsh”, ka shpjeguar kėngėtarja.