Tė premten do tė promovohet videoklipi "Gjithēka mbeti n’leter", i cili ėshtė realizim i Hekuran Krasniqi nė bashkėpunim me Legenda dhe Astrit Stafėn.
Muzikėn dhe orkestrimin e kėngės e ka bėrė vetė Hekuran Krasniqi, teksti ėshtė i shkruar nga Granit Gashi, derisa ndėrhyrjet me kitarė janė tė punuara nga Astrit Stafa.

Videoklipi i kėngės "Gjithēka mbeti n’letėr" ėshtė punuar nga produksioni VideoArt nga Gjilani.