Madonna do tė vrapojė nė maratonė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Madonna do tė vrapojė nė maratonė

  Receta Gatimi  Ylli i muzikės pop, Madonna, pritet tė vrapojė nė maratonėn ‘Marathon des Sables’ nė prillin e ardhshėm nė Marok, nė njė xhiro tė gjatė 151 milje e qė do tė zgjatė gjashtė ditė.
  “Ajo gjithmonė ka qenė nė njė formė tė mirė, por tash po i ēon gjėrat nė njė nivel krejtėsisht tjetėr. Ajo ėshtė serioze pėr kėtė”, ka thėnė burimi pėr revistėn Star.

  51-vjeēarja ėshtė aq e prirė tė triumfojė sa e ka paralajmėruar menaxhmentin e saj ta mbajė orarin tė lirė gjatė gjithė kėtij muaji.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ishalla mbijeton dhe nuk mbetet ne mes te rruges.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Madonna akuzohet nga njė fqinje
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 04:11 PM
 2. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 3. Vendosi tė vrapojė kėmbėzbathur rreth SHBA-ve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 07:43 PM
 4. Madonna moliset nė skenė
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-09-2009, 07:46 PM