Black Eyed Peas tė mahnitur me suksesin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Black Eyed Peas tė mahnitur me suksesin

  Receta Gatimi  Anėtarėt e grupit Black Eyed Peas janė tė habitur me suksesin e tyre nė top listėn amerikane Billboard Hot 100, ku qėndruan nė krye plot 20 javė.
  Grupi sė fundi theu rekord tė ri kur dy singlat e tyre, “Boom Boom Pow” (qė qėndroi 12 javė numėr 1) dhe “I Gotta Feeling” (qė kaloi 8 javė), kaluan plot 20 javė radhazi nė maje tė top listės, por thotė se nuk ka pritur qė kjo tė shkojė aq mirė.

  “Kjo ėshtė njė gjė e ēmendur pėr momentin. Ėshtė sureale. Ėshtė e njėjta ndjenjė pėr mua si kur iu bashkova grupit Black Eyed Peas dhe kur doli kėnga ‘Where Is the Love?’, dhe sapo filluam tė bėjmė turne nėpėr botė dhe ishte kaos i plotė”, ka thėnė Fergie.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  grup sh te suksesshem kto

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Besoj se e meritojne. Mua me pelqejne kenget e tyre.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 09:55 PM
 2. Black Eyed Peas shėnon rekord nė top listė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 12:10 PM