Urime per 1 Shtatorin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e veton13
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Urime per 1 Shtatorin

  Receta Gatimi

  urime 1 shtatori dita e par e shkolles

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  ishte dita e pare e shkolles.....

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  eshte ne kosov , ktu te ne fillon me 14

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po keshtu eshte ne ketu na fillon ne 14 apo jo re klevo

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po pra majdo kshu esht me duket se ti duhet ta dish mo mir se fillon vet shkoll

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po re klevo e di shum mir se ne dat 14 me fillon shkolla mua

  duhet ti futemi punes tani

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ska mo net fillo lexo tani qe te dalesh gjith 10 po nganjeher futu mos na harro fare

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  sme ke me 14 ore ne 14 me mua klevo ketu do fillojme te mesojme

  vetem te shtunen dhe te djelen : tani keshtu themi po dhe nonje dit jave


  po ti klevo do fillosh te mesosh cik apo jo re

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po re majdo un kam fillu qe tani me mesu se jam me sezon vjeshte

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  vazhdo re klevo vazdho se ske ku vete pa shkolle

  po per ca ke nisur ti re klevo

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ka ardh kohe e keqe tani duhen nga 2 shkolla e ca gjuh te huaja qe te jesh ne rregull jo mo pa shkoll fare , un majdo jam per mjeksi

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  uuuuuu pak veshtir aty ku je suksese ne vashdim

  po si dukesh tek kjo mir apo keq po te jesh shum i mir ketu ti je ne rregull

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  e veshtir esht po tani ja hodha me te veshtiren e kam me te leht kto vite

  po ti majdo ca klase fillon?

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  urime klevo

  un klevo hidhem vit i 1 gjimnaz domethen vit i 2 se me ka kapur 9 vjecarja mua klevo e kam punen sepse jan me te veshtira

  po ne do japim maksimumin

 15. #15
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ec re majd mos e vrit shum mendjen se po te lexosh asgjo sesht e veshtir ti do kesh pak veshtirsi sa te msohesh me menyren e re te shkolles po pastaj nqs lexon do dalesh me sukses , do e veme bast po deshe?!

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahaha po keshtu eshte re klevo duhet te lexosh se perndryshe

  tani e kam punen une se do mesuar se mevon si kap me po do lexojme e do mesojme tani ne se ske ku vete me o klevo ne tirani jeton ti mo

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo cuna, me behet qejfi qe diskutoni per shkollen dhe u jepni rendesi ketyre gjerave se po vine dite te veshtire dhe pa nje zanat nuk ja del dot sot.

  Suksese qe te dyve.

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit EMAUS duhet te mesojme se pa shkolle ske ku vete je i humbur por me shkolle i fituar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje dhe urime
  Nga Donika Krassniqi nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 11:46 AM
 2. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 3. Urime per dy mbesat e mia!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 08:10 PM
 4. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM