GaGa: Vibratori mė bėn tė lumtur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  GaGa: Vibratori mė bėn tė lumtur

  Receta Gatimi  Ylli i muzikės dance, Lady GaGa, ka zbuluar se vibratori ka zėvendėsuar mashkullin nė jetėn e saj.
  Sipas The Sun, kėngėtarja ka thėnė se ajo ėshtė shumė e ngarkuar me punė pėr tė pasur njė tė dashur tė pėrhershėm.

  “Jam e vetmuar dhe jam e varur nga puna dhe jam shumė e vetmuar. Por ndjehem mirė. Unė dhe vibratori im jemi shumė tė lumtur”, citohet tė ketė thėnė kėngėtarja.

  Lady GaGa mė herėt ka thėnė se ajo kurrė nuk do tė mendojė tė martohet.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eshte dhe femer e mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 11:34 PM
 2. Paris: Gaga-Show pa Lady Gaga
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 09:02 PM
 3. Beqare... por e lumtur
  Nga dDiana nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 06:35 PM
 4. Pėr martesė tė lumtur
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 01:02 PM
 5. Pėr martesė tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 03:55 PM

Etiketat pėr kėtė Temė