Jackson ylli qė do tė fitojė mė sė shumti nė vitin 2010


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Jackson ylli qė do tė fitojė mė sė shumti nė vitin 2010

  Receta Gatimi
  Ekspertėt parashikojnė se kėngėtari i ndjerė Michael Jackson do tė jetė ylli qė ‘do tė fitojė’ mė sė shumti para nė vitin 2010.
  Pas vdekjes sė tij mė 25 qershor tė kėtij viti, Mbreti i muzikės pop ėshtė kthyer nė top-listat botėrore , ndėrkohė qė ekzekutuesit e pronės sė tij planifikojnė tė lansojnė njė dokumentar, njė koncert tė drejtpėrdrejtė dhe njė DVD.

  Nėse realizohen kėto, Jackson do tė jetė emri qė do tė fitojė mė shumė nga yjet botėrore nė vitin qė vjen.

  Pas tij, si fitimtarė tė mėdhenj konsiderohen Cristiano Ronaldo, Lady Gaga, Emma Watson, Daniel Radcliffe, David dhe Victoria Beckham, Lewis Hamilton, Robert Pattinson, Elvis Presley dhe Britney Spears.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mu me pelqejne shum kenget e keti .....

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  se besoj kete gje

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  jam fans i cmendur i mbretit te popit dhe jam 100000000000000000 i sigurt se MICHAEL JACKSON do vazhdoje te jete NUMBER 1.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kenge qe nuk vdesin kurr i rezistojn cdo brezi

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E di kete gje o njeri apo kafshe cfare je

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ca je tu thon re

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e di prara teje qe kenget qe s'vdesin nuk harroen

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ej ne kete teme secili jep mendimein e vet sipas deshires se ti qoft ajo e mir apo e keqe .....keshtu qe cdo gje qe thuhet e ka then per temen e jo per personin siper.........

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga osmon Lexo postimin
  E di kete gje o njeri apo kafshe cfare je
  Hej njeri nuk ka nevoje per ofendime, qe nuk te pelqen mendimi i tij mund te mos folesh perndryshe

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mu me ke nje mendim me kete larte

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga osmon Lexo postimin
  E di kete gje o njeri apo kafshe cfare je
  e ca pastaj qe e din para meje , kush te foli ty iher , dhe avash her tjeter me ato qe shkrun

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  o Klevi po ky as qe e ka hapur kete teme!!!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po pra keshtu eshte,,,,,,,,,,,,, ta reduktoj klitoni ate postim

 15. #15
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  mua me pelqen nje keng e ktij me shum nga tgjitha..se maj men titullin ja te gjej...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė risi do tė sjell interneti nė vitin 2010
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 06:42 PM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2010!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 02:20 AM
 3. gezuar vitin e ri 2010 !
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 08:18 PM
 4. Top 10 ndėrtesat mė tė larta deri nė vitin 2010
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-11-2007, 05:06 PM