Christina Milian dhe producenti muzikor The-Dream kanė lidhur kurorė tė premten nė Las Vegas.
Kėngėtarja 27-vjeēare dhe ylli i muzikės rep, u martuan nė njė ceremoni nė Vegas nė mes tė natės sė tė premtes, me Christina qė kishte veshur njė fustan tė marrė me qira nė vlerėn e 200 dollarėve dhe The-Dream qė veshte njė komplet tė dhuruar 100 dollarėsh.

Asnjė detaj nuk ėshtė dhėnė nė lidhje me ceremoninė. Dyshja zbuluan qė nė muajin korrik se do tė martoheshin. Kjo ėshtė martesa e dytė pėr The-Dream, i cili ka njė vajzė katėrvjeēare, Navy Talia, dhe dy djem binjakė me ish-gruan Nivea.