JETA DHE SEKSI


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  JETA DHE SEKSI

  Receta Gatimi

  cfare mendoni se jeta eshte seks apo seksi eshte pjese e jetes?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: JETA DHE SEKSI

  seksi eshte pjese e jetes.
  Per prostitutat eshte pjese e punes.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: JETA DHE SEKSI

  Po sdo mend qe eshte pjese e jetes

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: JETA DHE SEKSI

  jo se shume njerez thone se jeta pa seks nuk do te kishte kuptim
  pra qe piksynimi esht eseksi pastaj vijne puna karriera apo ku e di un se cfare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. " Jeta dhe kuptimi i saj ! "
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 09:15 PM
 2. C'eshte per ju ''JETA''!?
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 10:02 AM
 3. Jeta eshte...
  Nga ardona nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 11-03-2012, 08:12 PM
 4. Nga jeta
  Nga lettas nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 09:42 PM
 5. jeta
  Nga Donnaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2010, 06:26 PM