Janet Jackson ka konfirmuar se ėshtė ndarė nga i dashuri i saj prej kohėsh Jermaine Dupri, dy muaj pasi dolėn nė sipėrfaqe spekulimet pėr ndarjen e tyre.
Dupri mungoi nė ceremoninė e varrimit tė vėllait tė Janet, Michael Jackon, dhe kjo i nxiti faqet e thashethemeve tė spekulojnė se ata i kanė dhėnė fund lidhjes sė tyre shtatėvjeēare.

Kėngėtarja e hitit “All For You” thotė se nuk ėshtė mė nė lidhje me Dupri, mirėpo pėrkundėr statusit tė saj ‘single’, ajo dėshiron tė ketė fėmijė, madje edhe do tė adaptojė.