Ingrid Gjoni nuk ėshtė gati pėr dashuri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Ingrid Gjoni nuk ėshtė gati pėr dashuri

  Receta Gatimi
  Kėngėtarja Shqipėtare, Ingrid Gjoni, thotė se ende nuk ėshtė gati pėr tė filluar njė dashuri tė re.
  Nė njė intervistė dhėnė pėr “Shekulli”, e pyetur nėse ka ndonjė tė re nga jeta e saj romantike, duke llogaritur angazhimet e mėdha, Ingridi ėshtė pėrgjigjur: “Jo, akoma nuk jam gati”.

  Por me gjithė angazhimet nėpėr shumė koncerte anekėnd Shqipėrisė dhe jashtė, Ingridi nuk e konsideron veten kėngėtare tė pasur.

  “Pas kaq shumė koncerteve, impakti i parė duket kush e di se ēfarė, por nuk ėshtė ashtu. Jetoj mirė. Jetoj me kushtet e njė njeriu qė i ka arritur standardet maksimale, por jo pėr ta quajtur veten tė pasur. Njė njeri qė i ka tė gjithė kushtet pėr ta kaluar jetėn mirė, kaq”, thotė kėngėtarja.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Amon kjo Ingridi,kur bo dhe kjo si e mire mo,vaj hadhin te tjerave..............

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuri ėshtė...
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 23-01-2013, 07:58 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 07:27 PM
 3. Ingrid Gjoni preferon Labin e “Rtv21”
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 09:52 PM
 4. Rrihet Ingrid Gjoni,vajzata nga Laprake e plagosin me thik
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2008, 08:41 AM
 5. Ingrid Gjoni pėrsėri pa tė dashur
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2008, 10:42 AM