Disa ditė pas lansimit tė klipit “Gjithēka mbeti n'letėr” nė bashkėpunim me grupin Llegenda dhe Astrit Stafėn, Hekuran Krasniqi vjen me bashkėpunim tė ri.
Bėhet fjalė pėr klipin e kėngės “Ndarje pa kuptim” qė ėshtė realizuar nė bashkėpunim me Albina Demakun
Muzikėn dhe orkestrimin e kėngės i ka bėrė vetė Hekurani, ndėrsa tekstin e ka shkruar Granit Gashi.

Videoklipi ėshtė punuar nga produksioni VideArt nga Gjilani, ndėrsa data 15 shtator ėshtė caktuar pėr premierėn e spotit tė ri.