Martohet personazhi i parė nga Big Brother


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Martohet personazhi i parė nga Big Brother

  Receta Gatimi
  Njėri nga personazhet mė tė spikatur tė edicionit tė dytė tė “Big Brother Albania”, Dritani, po pėrgatitet seriozisht pėr ceremoninė martesore, e cila do tė jetė mė datėn 19 tė kėtij muaji.
  Qė Dritani ishte i fejuar, kėtė e dimė tė gjithė, pasi gjatė qėndrimit tij nė shtėpi, e fejuara u bė personazh mediatik, pėr shkak tė pranisė sė tė dashurit tė saj nė shoun mė tė madh televiziv.

  Njė lidhje dashurie qė ka nisur nė bankat e fakultetit juridik, kur ata tė dy ishin studentė, duket se po finalizohet me sukses, me njė martesė familjare dhe jo vetėm. Siguria te njėri-tjetri dhe besimi absolut nė dashurinė qė kanė, ka bėrė qė Tani dhe Eva tė mos e zgjasin mė.

  Kėshtu, Eva qė punon si juriste pranė Drejtorisė sė Burgjeve dhe Dritani do tė jenė tani burrė e grua.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me trashegime!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Toka e parė nga lart si kurrė mė parė
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 09:32 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-01-2010, 04:34 PM
 3. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 01:27 AM