Jim Carrey ‘martohet’


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Jim Carrey ‘martohet’

  Receta Gatimi
  Aktori Jim Carrey ėshtė ‘martuar’ me tė dashurėn e tij Jenny McCarthy nė njė ceremoni zotimi nė Malibu.
  Dyshja, tė cilėt janė nė lidhje qė nga viti 2005, kanė zhvilluar njė ceremoni zotimi tė dashurisė, pėr tė qenė sė bashku pėrgjithmonė.

  “Zotimi nė themel thoshte se ata do tė jenė ‘gjithmonė nė dashuri’ me njėri-tjetrin dhe se gjithmonė do tė jenė sė bashku. Pėr tė dy, ishte po aq e mirė sa njė ceremoni martese”, ka thėnė burimi.

  Dyshja premtuam dashurinė pėr njėri-tjetri nė ballė tė familjes dhe miqve, para se tė udhėtojnė nė versionin e tyre tė muajit tė mjaltit.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ky eshte aktor fantastik. Te shohim sa te lumtur do e kete martesen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuri e re pėr Jim Carrey?
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 09:11 AM
 2. Aktori Jim Carrey deklaron ndarjen e tij nė Twitter
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-04-2010, 02:54 PM
 3. Madonna do tė martohet
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:20 PM
 4. Jim Carrey dhe ne jete reale nuk i le shakat
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 02:27 PM