Femrat zbulojnė sekretet brenda dy ditėsh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Femrat zbulojnė sekretet brenda dy ditėsh

  Receta Gatimi
  A keni menduar ndonjėherė se sa gjatė femra mund ta mbajė njė sekret? Studimet e fundit kanė zbuluar se ato shpėrndajnė fjalėt brenda mė pak se dy ditėsh.
  Hulumtimi, ku janė pėrfshirė 3 mijė femra tė moshės nga 18 deri nė atė 65 vjeēare, po ashtu ka nxjerrė se katėr nė dhjetė femra nuk arrijnė tė mbajnė sekretet, pavarėsisht se sa personal ose konfidencial ka qenė lajmi.

  Mė shumė se gjysma e tyre kanė thėnė se alkooli e ka humbur kontrollin e gojės sė tyre. Tė dashurit, burrat, shoqet mė tė mira dhe nėnat, ishin mė tė prirė tė jeni pranues tė parė tė informatės, sipas sondazhit britanik.

  Sipas hulumtuesve, femrat zakonisht i pėrcjellin fjalėt te dikush tjetėr brenda 47 orė e 15 minutash. Studimi po ashtu ka gjetur se femrat mesatarisht dėgjojnė tre thashetheme ēdo javė dhe e pėrcjellin atė sė paku te njė person tjetėr. Megjithatė njė e treta e vajzave ndjehen fajtore pasi e kanė zbuluar lajmin e besueshėm.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Varet se kujt ia thua sekretin.
  Jo te gjitha femrat e kane kete prirje.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e fitaaa
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  38
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  vella spo di as un qa me tehn po ka shumica jan kesi lloji qe nuk e mbajn fjalen

 4. #4
  varet te sekreti

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ..................................

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ngaqe merren shum me llafe prandaj

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pse nuk thua, qe femres u dashka dhene pak kofidence per 48 oret e para per ti mesuar te gjitha hihihi

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  eh mir o mir

  nuk ka detektive me te afte..se sa nje femer xheloze

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  eh mir o mir

  nuk ka detektive me te afte..se sa nje femer xheloze
  as FBI nuk i kryen hetimet me mire!

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  as FBI nuk i kryen hetimet me mire!
  ehe po pra !!
  ca u be me ate porosin qe te dhash .... se dhe ai hetim esht ahahahahahahaha !!!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 10:52 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 03:00 PM
 3. Rrobebanjot zbulojnė personalitetin
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 02:21 AM
 4. Minjtė heronj zbulojnė minat
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-04-2009, 05:36 PM
 5. Elbasan, nė kėrkim njė 32-vjeēare, e zhdkur prej dy ditėsh
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-12-2008, 02:11 PM