Vesa pėrgatiti klipin e kėngės "Edhe njė fundvit"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vesa pėrgatiti klipin e kėngės "Edhe njė fundvit"

  Receta Gatimi
  Kėngėtarja Vesa Luma shprehet e kėnaqur me sukseset e saja tė deritanishme, po ashtu vlerėson angazhimet e shumta nėpėr koncerte dhe mbrėmje muzikore, ndėrsa paralajmėron videospotin e kėngės "Edhe njė fundvit".
  “Me sukseset e mia tė deritanishme jam e kėnaqur, ngase kam vullnet dhe preferoj tė punoj shumė pėr krijimet e mia muzikore”.

  “Tani jam duke u marrė me njė skenar qė do ta plotėsojė videoklipin e kėngės ‘Edhe njė fundvit’. Kėtė kėngė e kam lansuar nė fillim tė kėtij viti dhe tani do t’ia bėj edhe videospotin.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ate kengen ' jemi dhe sjemi' e ka bere sh te bukur kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Edhe nė timon me "facebook"
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 06:47 PM
 2. Rihanna lanson klipin e "We Found Love"
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2011, 06:45 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM