Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother

  Receta Gatimi
  Lirita Halili ėshtė e para qė deklaron hapur zhgėnjimin nga "Big Brother". Ajo thotė se, pėrveēse ka humbur kohė, nuk ka pėrfituar asgjė tjetėr nga ai shou televiziv qė vajza kosovare e quan vetėm njė skenar tė paramenduar.
  Nė njė intervistė pėr “Shekulli”, Lirita ka thėnė se nuk ėshtė penduar pėr asgjė qė ka bėrė brenda shtėpisė, por pėr vetė faktin qė ka qenė pjesė e atij shou televiziv.

  “E vetmja gjė qė jam penduar ėshtė qė mora pjesė nė atė shou”, thotė Lirita.
  Lirita ėshtė shprehur shpesh qė edhe sikur ta lutnin qė tė futje sėrish nė Big Brother, ajo do tė refuzonte, ndėrkohė qė vazhdon ta pohojė njė gjė tė tillė.

  “A do rrije t'i nė punė sikur tė punoje pa lekė? Sa e di unė, Nėna Tereza ka kohė qė ka vdekur, tė rri unė pėr njė orė nė vlerė prej 120 euro, njė muaj e gjysmė dhe t'i humb afatet e provimit qė deri tani do isha e diplomuar... Thjesht jam tip i drejtė dhe e dua drejtėsinė”, thotė pjesėmarrėsja nė edicionin e dytė tė “Big Brother Albania”.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kjo me pelqente pak me shum nga tjeret se ishte vajz me karakter

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 2. >>>Me ka marre malli....<<<
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 327
  Postimi i Fundit: 11-08-2013, 11:19 PM
 3. Prindėr tė penduar pse blenė kompjuter e celularė
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-06-2012, 03:44 PM
 4. Pamela Anderson, e penduar pėr tė kaluarėn
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 04:53 AM
 5. Polonia gati tė marrė pjesė nė planin e ri antiraketor
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 07:04 PM