Spekulohet se Madonna ka vendosur tė martohet me modelin Jesus Luz para pėrfundimit tė kėtij viti.
Mbretėresha e muzikės pop ėshtė takuar me hamshorin brazilian nė dhjetor tė vitit 2008, vetėm disa java para zyrtarizimit tė divorcit me regjisorin Guy Ritchie.

Ndėrsa revista “Hello!” citon autorin e biografive, Randy Taraborrelli, tė ketė thėnė se lidhja e kėngėtares me 22-vjeēarin ėshtė shumė serioze, dhe ajo planifikon ta kurorėzojė me martesė lidhjen e saj nė muajt nė vijim.