Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e selami2006
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  59
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e orgest
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  montazh po shihet qart

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e selami2006
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  59
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga orgest Lexo postimin
  montazh po shihet qart
  Prej ka po bazohesh qe montazh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulimi, drita shtyn objektet tė fluturojnė
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-12-2010, 10:17 AM
 2. 5 Objektet me te pista se WC
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 07:56 PM
 3. Makina fluturuese.
  Nga aldo24 nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 10:51 AM
 4. Greqia kthen objektet e vjedhura
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 11:15 AM