**** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****

  Receta Gatimi

  Shume urime per ty
  Shume urime per ty
  Shume urime per Poligrafiksiiin
  Shume urime per tyyyyyy

  U befsh sa te doje zemra dhe sukese ne jete Polog

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  100 vjec polog dhe tu realizofshin te gjitha deshirat ne jete 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  gezuar ditlindjen edhe 100 vjec

 4. #4
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Edhe 100!


 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe 100 te tjera....klm

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e mumin
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  i bofsh 101 vjet urimee urimee

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen!
  Edhe 100 te tjera. Te uroj shume fat&dashuri...
 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Alban, u befsh sa te doje zemra dhe te uroj me gjithe shpirt vec te mira ne jete! 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  polog me gjithe zemer urimet me te mira per kete ditelindje. 126 vjet sic thote dhe mima tu plotesofte cdo deshire dhe sukse kudo ne jete

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  U bėfsh 100 vjeē. Tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tėnde.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume urimer per ty POLI, u befsh dhe 100 vjeē!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. U befsh 100 vjec lukatoni
  Nga eugjeni nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 09:23 PM
 2. PoLiGrAfIkSi
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 03:15 AM
 3. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:02 PM
 4. Nerti u befsh 100 vjec!!
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 01:23 PM
 5. PERSHENDETJE NGA POLIGRAFIKSI
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 09:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė