Tyson dhe Holyfield shtrėngojnė duart


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Tyson dhe Holyfield shtrėngojnė duart

  Receta Gatimi
  Dy legjendat e boskit, Mike Tyson dhe Evander Holyfield, kanė tundur duart e njėri tjetrin dhe i kanė dhėnė fund zėnkės dhjetėvjeēare gjatė tė premtes.
  Ish-miqtė u bėnė armiq pasi Tyson kafshoi veshin e Holyfield gjatė luftės pėr titull dhjetė vite mė parė dhe dyshja po thuajse nuk kanė komunikuar qė atėherė.

  Gjatė paraqitjes nė shoun e Oprah Winfrey tė hėnėn, Tyson ka thėnė se ai kurrė nuk kishte mundėsinė pėr t’i kėrkuar falje nė mėnyrė tė duhur rivalit tė tij, duke thėnė se komentet e tij nė publik pas betejės nuk ishin tė sinqerta.

  Pasi kishte parė shoun, Holyfield kishte kontaktuar me Winfrey dhe i ka ofruar mundėsinė tė ulet me rivalin e tij nė program, gjė qė ndodhi tė premten.

  “Ishte vetėm tronditėse. Por nuk ishte aq keq sa e bėnė mė pastaj”, ka shpjeguar Holyfield, pėr tė vazhduar: “Ėshtė e rėndėsishme pėr tė rinjtė rreth e rrotull botės tė kuptojnė se ka konflikte nė jetė... Kjo ėshtė njė gjė qė unė dhe Tyson dėshiruam, tė pajtohemi, tu tregojmė fėmijėve se ne mundemi sė bashku dhe e dimė se edhe ju mundeni

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Veshin ja boni cop Tajsoni nje her,tani dhe po pajtohen,pse jo ka lezet....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te kujdesem per duart?
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 11:51 PM
 2. Si i lajnė duart astronautėt nė hapėsirė?
  Nga Erdi nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 09:58 PM
 3. Pse rrudhen duart kur futen nė ujė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-01-2013, 02:21 PM
 4. Pse na rrijnė duart e ftohta?
  Nga olsii nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 03:50 PM
 5. Si e mori macja nofkėn Tyson
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-04-2011, 01:13 PM