Foto te Vipave me pare dhe tani


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto te Vipave me pare dhe tani

  Receta Gatimi

  Disa foto qe tregojne si kane qena vipat kur kane qene te rinj dhe si jane tani.
 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e renata sweet
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  diku midis parajses dhe ferrit
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  wow,po te mos kishin fotot e tanishme per krah,nuk do ti njihja

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nuk e di pse po me duket sikur George Clonney e paska patur ndryshe ngjyren e lekures, ndersa Will Smith sikur i paska patur veshet pak me te medha.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po pra George Clonney paska ndryshuar shume,si jevg paska qene..

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haha shum te bukra kto fotot

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum te bukura

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 2. Toka e parė nga lart si kurrė mė parė
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 09:32 PM
 3. Tableti i LG-sė me Android, jo tani pėr tani
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:44 AM
 4. Tani pėr tani Volkswagen mban fronin, jo Toyota
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 10:22 PM