*** Uaaaa na festoka Erlindi 21 vjetoirrnn ....***


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Smile *** Uaaaa na festoka Erlindi 21 vjetoirrnn ....***

  Receta Gatimi

  Gezuar , Gezuar datelindjen Erlind .
  U befsh 121 vjeē dhe plot mbaresi ne vazhdim.
  Qofsh gjithmone i lumtur ne jete .


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe 100 vjec erlindo , klm

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar!!

  Edhe 100 Te Tjera Erlindo!!! 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Faleminderit shume per urimet

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Leni ato ti po do na qerasesh me ndonje gjo apo jo se po presim ne...........

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Edhe 100!!! Te uroj shume fat, suksese & lumturi...


 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  erlindo edhe 100 vjec plako te uroj gjithe te mirat ne jete

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me thone te drejten Klitoni me ka zone pak keq
  po i sajova ca lek per ju
  mernji nga nje gote vetem aman se mos beheni tape

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ja dhe nga nje cope torte.

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar ditelindjen Erlind! Te uroj cdo te mire ne jete dhe kalofsh sa me mire. Gjithmone i gezuar dhe me shendet te plote! 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  GEZUAR DITLINDJEN ERLINDO EDHE 100


  SA PER ATO PIJET THUA GJE TI SE I MBAROVA TE TERA UNE :d :d :d

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  GEZUAR DITLINDJEN ERLINDO EDHE 100


  SA PER ATO PIJET THUA GJE TI SE I MBAROVA TE TERA UNE :d :d :d

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  erlindi u befsh dhe 1000 vjeē, kalofsh sa me mire dhe tu plotesofshin deshirat per kete vit

  me fal per vonesen por jam mbrapa me planet dhe shkeput fare

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  Erlindi dhe 100, jam me vonese e di, por kisha idene qe ta kisha shkruar diku urimin por nuk e di se ku. 100 vite te bukura dhe suksese ne jete.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bibina
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Gezuarrrrr

  Happy Birthday Erlind.U befsh edhe 100.

 16. #16
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla Lexo postimin
  Erlindi dhe 100, jam me vonese e di, por kisha idene qe ta kisha shkruar diku urimin por nuk e di se ku. 100 vite te bukura dhe suksese ne jete.
  E mbaj mend se e kam lexuar me duket tek tema pse faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Erlindi ka ditelindje, gezuar
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 01:07 AM
 2. PERSHENDETJE NGA ERLINDI
  Nga Erlindi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-06-2008, 10:56 PM