MODELI E FLOKEVE TUAJ


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Jeni te kenaqur me madelin e flokeve tuaj apo do te deshironit ti mbanit ndryshe. mund ta ilustroni me foto

  po e filoj vet i pari

  modeli i flokeve te mi i mbaj te ngritura lart dhe ne menyre te cregullt kurse mbrapa duke filluar nga mbrapa vesheve i kam shkurt fare ne shkalle 2(te berbereve) 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Per momentin i kam si te shkurter (pak a shume si tipi polit) mund ti them... me tendece per ti rritur

  skam ndonje foto neper duar.. sapo te mundem

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Ne fakt kjo tema mund te ishte titulluar "Vendosni fotografine tuaj"

  Une i kam kacurrela te gjata

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  te gjata dhe kacurrela
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  mos bej shaka tani...se ja more ment djemve ketu ne forum.
  je vertet ti aty ne foto

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"4488
  mos bej shaka tani...se ja more ment djemve ketu ne forum.
  je vertet ti aty ne foto
  po pra,nuk bej shaka.... :

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Ua kjo qenka simpatike mos bej shaka ti moj, se i iku mendja Renit

  Jo per ndonje gje po se kishte thene sikur do vinte per vizite ketej nga Athina, tani e sigurt qe do vije

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  hajde mos na boni llafe po vini fotot e modelit qe keni ose do te deshironit ti keni ok.

  Carolina jeshume simpatike, lum ai qe do te te marri

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Paska ardh njė e re nė fshat. E dini historinė?


  Mirė se erdhe dhe paske flokė tė bukur. *  ns

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Peniel\";p=\"4535
  Paska ardh njė e re nė fshat. E dini historinė?


  Mirė se erdhe dhe paske flokė tė bukur.  ns
  [align=center]jo peniel,nuk e di...... *
  po ti qenke dhe komshia im ktu ne gr.....flm per komplimentin...
  kurse reniksin mesa pash tek harta e paskam dhe patriot... ...bavo fieri!!!!!emaus thanks.. *
  poligrafiks thanks,e di...i lumter eshte....me ka marre dreqi...!!! *
  [/align]

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga carolina\";p=\"4540
  [align=center]jo peniel,nuk e di......
  po ti qenke dhe komshia im ktu ne gr.....flm per komplimentin...
  kurse reniksin mesa pash tek harta e paskam dhe patriot... ...bavo fieri!!!!!emaus thanks..
  poligrafiks thanks,e di...i lumter eshte....me ka marre dreqi...!!!
  [/align]


  Kjo vajza as MIRĖMĖNGJESNI nuk tė thėnka dhe ta plas me grushta. Po po. *


  Nga cila lagje e Athines? Se kshu nė Athinė jemi komshinj tė tėrė por pastaj dalim njė nga Vermoshi e tjetri nga Konispoli. *  Tė pėrshėndes.


  ns

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  12

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  pershendetje.......
  po flas pak per temen..une per momentin i kam floket sh te gjate...ngjyren spo e marr vesh
  si e kam per momentin sepse i kam bere lemsh..doja ta nderroja (per me mire kuptohet) por cte besh kur vuan per me
  mire me keq te vete....

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti\";p=\"5487
  pershendetje.......
  po flas pak per temen..une per momentin i kam floket sh te gjate...ngjyren spo e marr vesh
  si e kam per momentin sepse i kam bere lemsh..doja ta nderroja (per me mire kuptohet) por cte besh kur vuan per me
  mire me keq te vete....


  Sa vuani edhe juve vjazat. Here here nuk i kuptoj keto torturat qe i beni vehtes. Me shume ju kushtojne bizhuterite se sa ju (shaka)  ns

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Pershendetje Une floket i kam te shkurtra per
  momentin por them se do ti mbaj ca kohe keshtu

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Peniel\";p=\"4681


  Kjo vajza as MIRĖMĖNGJESNI nuk tė thėnka dhe ta plas me grushta. Po po.


  Nga cila lagje e Athines? Se kshu nė Athinė jemi komshinj tė tėrė por pastaj dalim njė nga Vermoshi e tjetri nga Konispoli.  Tė pėrshėndes.


  ns
  <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif\" alt=\"\" title=\"Very Happy\" /> nqs shikon harten....do ta gjesh...mos ta them ketu....

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Carolina po duku ketej nga ana jone, na su fjakso ta nihia ketej nga kalithea

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  13

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  une u kam te gjata, geshtenje me reze te ralla, tani origjinale jane kacurela po i mbaj gati derjt me dy onde nga fundi.
  Foto nuk ve se pastaj mar me qafe djemte e forumit.

  (ps. emaus kur te vi dhe une ne athine do mi besh dhe mua thonjte,edhe se nuk jam fjerake?)

 18. #18

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"5926
  une u kam te gjata, geshtenje me reze te ralla, tani origjinale jane kacurela po i mbaj gati derjt me dy onde nga fundi.
  Foto nuk ve se pastaj mar me qafe djemte e forumit.

  (ps. emaus kur te vi dhe une ne athine do mi besh dhe mua thonjte,edhe se nuk jam fjerake?)
  pse genjen me ti je bjonde me floke te shkurtra

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  po pra edhe un ashtu e di si ALTINI bjonde po bjonde me lesh te verdha

  (p.s: kuklle me kaq sa ne tregove ma hoqe trunin bon mire ta vesh ate foton qe te na morresh tam ne qafe se keshtu as vaj e as uthull nuk shtyhet)

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: MODELI E FLOKEVE TUAJ

  Po ju tregoj nje model flokesh qe e ka motra ime+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 11:12 PM
 2. Parajsa ishullore, ja modeli i fundit i Yacht-it modern ...
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2011, 07:59 PM
 3. Edhe HTC ka “probleme” me antenėn tek modeli HD7
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 09:11 PM
 4. Modeli i ri i Citroėn C4 me pamje dinamike
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2010, 07:44 PM