Reperi Snoop Dogg thotė se ėshtė njė fans i madh i “True Blood” dhe do tė dėshironte tė sigurojė njė rol nė serinė e frikshme televizive.
“Mė pėlqen ky shou. Do tė doja tė jem nė tė. Do tė isha njė vampir i tmerrshėm, apo? Ēfarė presim? ‘True Bood’, ejani, Snoop Dogg dėshiron tė bėhet vampir”, ka thėnė reperi.

Snoop nuk ėshtė ylli i vetėm qė shfaq interesimin pėr krijesat gjakpirėse. Aktorja Katie Holmes sė fundi ka thėnė se ajo pėlqen tė shohė filma horror dhe do tė kishte kėnaqėsinė tė luante vampirin nėse pranon ndonjė skenar tė pėrshtatshėm