Zonja Simpson nudo nė ballinėn e Playboy


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Zonja Simpson nudo nė ballinėn e Playboy

  Receta Gatimi
  Revista "Playboy" arrin tė zhveshė edhe njėrėn nga personazhet kult tė filmave vizatimorė.
  Bėhet fjalė pėr zonjėn e familjes Simpson, Margie, e cila shfaqet nė versionin nudo nė numrin e nėntorit tė “Playboy America”. Ideja i erdhi manjatit amerikan dhe pronarit tė “Playboy”, Hugh Hefner, me rastin e 20 vjetorit tė ditėlindjes sė filmit tė famshėm vizatimor.

  Margie ndjek nė kėtė mėnyre rrugėn e Marylin Monroe, Madonna, Charlize Theron, e shumė emrave tė tjerė tė botės sė artit.

  Nuk dihet ende nėse zonja Simpson e ka pranuar ofertėn thjeshtė pėr qejf, pėr para apo pėr idealizmin e vajzės Lisa. Iniciativa e “Playboy America” do ndiqet nga gjithė revistat satelit nė Evropė.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lezetshem kjo levizje e Playboy!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  interesante.........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zonja e Parė e ēyēekut
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:34 PM
 2. Vajza e vogel e Homer Simpson fillon te flasi!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 06:37 PM