Alienet midis nesh, dosjet sekrete. Italia1: Mister


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Alienet midis nesh, dosjet sekrete. Italia1: Mister

  Receta Gatimi  Titulli origjinal:" Gli Alieni Fra Noi I Dossier Segreti" i trasmetuar nga Italia 1 ne emisionin Mister, perballet me realitetin UFO. Nje gazetare shkon ne Londer duke eksploruar akrivat sekrete te shtetit mbi Ufot (Unidentified Flying Object)

  Dokumentat jane trondetese dhe imazhet po ashtu, me poshte mund te gjeni filmimet dhe mundesine per ta shkarkuar ne file torrent.

  Video Nr 1:


  Video Nr 2:


  Shkarkoni ketu te gjithe Emisionin ne file torrent:
  Kodi:
  http://tinyurl.com/ufo-alieni-shqip

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  reno faleminderit per dokumetarin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Do t'i takojmė alienėt nė vitin 2031
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 04:51 PM
 2. “Dosjet”, PD ankimim nė Strasburg
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 09:08 PM
 3. Gripi i derrit mes nesh
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 07:05 PM
 4. Mire se erdhe midis nesh Drini vogel!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 09:21 PM
 5. Dosjet, BE:Tė shqetėsuar pėr pėrmbajtjen e ligjit
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2009, 08:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė