Bon Jovi do t’i bashkohet bendit U2 pėr festėn e 20-vjetorit tė shembjes sė murrit tė Berlinit nė Gjermani.
Rokerėt irlandez do tė performojnė nė njė koncert nė Berlin mė 5 nėntor, katėr ditė para 20 vjetorit tė bashkimit tė dy pjesėve tė Gjermanisė.

Dhe sė fundi Bon Jovi ėshtė emėrtuar si i vetmi grup qė do tė argėtojė turmėn nė ceremoninė e 9 nėntorit, ku ata do tė performojnė kėngėn e re “We Weren't Born to Follow”, qė ėshtė inspiruar nga shembja e kėtij muri.

“Isha atje duke hequr copėza tė murit 20 vite mė parė, kur ai u rrėnua”, thotė lideri i grupit, Jon Bon Jovi, pėr tė treguar se sa e veēantė do tė jetė paraqitja pėr tė.