Lady GaGa ėshtė votuar si kėngėtarja mė rrėqethėse nė shoubiznes, pėr videoklipin e saj provokues "Paparazzi".
Nė videoklip, kėngėtarja paraqitet e ulur nė njė karrocė dhe thotė se e ka vrarė tė dashurin e saj. Ajo madje vari veten gjatė performancės sė kėsaj kėnge nė MTV Video Music Awards.

Kėto veprime tė kėngėtares i kanė drithėruar fansat, tė cilėt e kanė votuar atė si kėngėtaren mė tė ēuditshme nė top-listat muzikore.

Videoklipi i Michael Jacksonit, “Thriller”, dhe ai i grupit “Slipknot”, “Wait and Bleed”, po ashtu kanė kryesuar listėn e faqes Muzu.tv, ndėrkohė qė nė top-dhjetėsh janė pėrfshirė edhe “Nirvana”, “Prodigy” dhe Marilyn Manson.