Nena ime ka vetem nje sy !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Nena ime ka vetem nje sy !!!

  Receta Gatimi

  Nena ime ka vetem nje sy.E urrej atė…Ajo eshte vetem nje trishtim.
  Ajo gatuante per nxenesit dhe mesuesit per ta mbajtur familjen.
  Nje dite sa isha ne shkollen fillore erdhi nena ime te me pershendeste.
  Isha I shqetesuar.
  Si mund te ma bente kete?!
  E injorova ate me nje shikim te ashper dhe ika jasht.
  Te nesermen nje nxenes me tha:
  “eee,nena jote ka vetem nje sy!”
  Desha te plas nga inati.
  Gjithashtu desha qe nena ime te mos ishte mė.
  Keshtu qe ,po ate dite u fjalosa me te duke I thene:
  “nese je duke u menduar qe te me besh objekt talljeje,
  Pse nuk vdes ateher?!!! “Nena ime nuk foli asgje!!!
  As qe u ndala te mendoj se cfare i thash ,nga hidherimi qe kisha .
  Isha i pa vemendshem se si ndihej ajo…
  Deshiroja te ikja nga shtepia…
  Keshtu fillova te studjoj shume deri sa me erdhi
  Rasti per te shkuar ne Singapor per studime.
  Atje u martova.bleva nje shtepi.
  U bera baba.isha i lumtur me jeten time.

  Dhe nje dite nena ime erdhi te me vizitonte.
  Ajo nuk me kishte pare me vite te tera e po ashtu nuk I kishte pare niperit e saj.
  Kur ajo hyri ne derė.
  Femijet filluan te qeshinin me te.
  dhe i bertita :

  “Si mund te vish ne shtepi time dhe te mi frikesosh femijet e mij!” dil jashte!!!

  Dhe nena ime e qete u pergjigj:
  “Oh ,me fal te lutem.sigurisht e kam gabuar adresen”.
  Dhe ajo iku nga shikimi yne.
  Nje dite me erdhi nje leter per nje takim shkollor,nga shkolla ku isha .
  Une shkova duke e genjyer gruan time se do te shkoj ne nje udhetim zyrtar.
  Pasi qe mbarova me takimin ne shkolle,sa per kuriozitet shkova ne kasollen e vjeter te shihja se cfare ka ndodhur!!!
  Fqinjet e mi me treguan se ajo kishte vdekur.

  Une as qe derdha nje pik loti!!!
  Ata me kishin ruajtur nje leter qe ajo ma kishte shkruar para se te vdiste…

  Djali im I dashur,kam menduar per ty tere kohen ..
  …me vjen shume keq qe erdha ne Singapor dhe I frikesova femijet tu…
  …isha teper e gezuar kur ndegjova se do te vish ketu ne takim…
  …mirpo unė as qe munda te ngrihem nga shtrati per te pare ty…

  …me fal qe isha trishtim per ty sa isha duke u rritur…
  …e sheh….sa ishe ti I vogel kishe nje aksident,dhe ti e humbe njerin sy…
  ….si nene qe isha nuk munda te rrija dhe te shikoja ty duke u rritur me nje sy…andaj ta dhash syrin tim…
  isha shumė krenare qe djali im tani e shihte boten ne vend timin me atė sy…

  Me dashurin time pėr ty..Nena jote

  Postuar nga Fisniku-student


  Dhe marre nga nje forum tjeter...sepse me pelqeu shume...

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  e bukur carolina

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  Me rrenqethi mishin!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  bravo... vertet shum e bukur

 5. #5
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  sa keq qe e trajtoi ne kete menyre nenen e vet

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  Shume e bukur
  Bravo

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  Me ngeci buka ne fyt dhe lotet sme pushojne ....

  Shume e dhimbshme.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Nena ime ka vetem nje sy !!!

  Jo vetem me nje sy te por dhe pa to fare.... nena dhe pjestaret e familjes por vecanerisht nena meritojne shume


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nena e ngrat...
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2012, 04:25 PM
 2. Nėna 15-vjeēare
  Nga mOrtaja123 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 12:36 AM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 10:34 PM
 4. Nėna e 5 jetimėve: Fėmijėt ngopen me bukė vetėm pėr Bajram
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 10:42 AM
 5. NĖNA
  Nga Dr-Leone nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2006, 07:20 AM