Pamela Anderson ka zbuluar se ajo kishte provuar kokainėn kur kishte qenė mė e re, por thotė se nuk i kishte shijuar efektet e kėsaj substance ilegale.
Aktorja 42-vjeēare, e ka pranuar kėtė gjatė njė interviste tė dhėnė pėr shoun televiziv britanik “Jeremy Kyle Show Special: Celebrity Scandal with Pamela Anderson”.

“Mirė, e kam provuar dhe nuk mė ka pėlqyer. Jam tėrėsisht mbi dhe ajo nuk funksionon pėr mua. I kam provuar gjėrat”, ka thėnė Pamela.

Biondina, e cila ka dy djem, Brandon, 12, dhe 11-vjeēarin Dylan nga martesa e saj e dėshtuar me rokerin Tommy Lee, thotė se ajo pi me arsye dhe ende i lejon vetes ‘tė ēmendet’ kur dėshiron.