Gezuar bajramin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Gezuar bajramin

  Receta Gatimi

  GEZUAR KURBAN BAJRAMIN TE GJITHVE

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar kurban bajramin

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Me Rastin e Festės sė Kurban Bajramit Ju Shpreh Urimet Mė Tė Pėrzemėrta Te Gjithė Besimtarėve Mysliman,Dhe Tė Gjithė Shqiptarėve Kudo Qė Ndodhen !!!! 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e abibe
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne kete dite te shenjte
  qdo musliman feston
  Nje engjull parajse
  Kuranin shfleton
  Nje urate e Zotit ne qdo
  Porte troket
  Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. Gezuar Pashket
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
 4. Gezuar Bajramin!
  Nga ReniX nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 09:48 PM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM