Gezuar 3-vjetorin Albumishqiptar.com & Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Talking Gezuar 3-vjetorin Albumishqiptar.com & Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Sot www.AlbumiShqiptar.com & www.Lirenti.com festojnė 3-vjetorin.

  I urojme dhe plot vite te tjera te mbushura plot me foto te ndryshme dhe lirenti.com plot me diskutime pa fund dhe njerez special si te gjithe anetaret.!  www.albumishqiptar.com & www.lirenti.com


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  gezuar 3 vjetorin albumishqiptar.com

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe shum 3-vjetore te tjera

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Urime!!

  Edhe 100 3 Vjetore te Tjera,dhe Suksese sa me te Madha www.albumishqiptar.com!!

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar dhe 100 vite te tjera Lirenti.com & albumishqiptar.com
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. VLC shėnon 10 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 04:22 AM
 2. Microsoft feston 25 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 10:28 AM
 3. Urime Gentit per 25 vjetorin
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-05-2008, 12:46 PM
 4. GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM
  Nga LAKJA nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-11-2007, 10:22 PM
 5. Gėzuar Vitin e Ri nga Lirenti.com (video)
  Nga Lirenti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-02-2007, 03:14 PM