Urime 28 nėntori


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Urime 28 nėntori

  Receta Gatimi

  Gėzuar Festa shqiptarė kudo qė jemi !



  SHPALLJA E PAVARESISE SE SHQIPERISE SHQIPTARE
  Ngritja e flamurit kombėtar ne Vlore nga Ismail (Bej) Qemali me 28 Nentor 1912












  Njė komb, njė gjuhė, njė flamur, njė Shqiperi.


 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13









 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Festen e pavarsisė:


 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  gezuar te gjithve festen e pavarsis

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 2. 28 Nėntori, Ilir Meta “divorcohet” nga Berisha
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 09:21 PM
 3. 28 nentori festa e pavarsise
  Nga ermela nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 11:55 AM
 4. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM
 5. Festat, 29 nentori dite pushimi, jo ceremonial
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 05:40 AM