Shoqeria kthehet ne dashuri?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 25 prej 25
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  "Nje djale dhe nje vajze mund te jene vetem shoke, por ne nje moment apo ne nje tjeter, do te bien ne dashuri me njeri tjetrin... Ndoshta perkohesisht, ndoshta ne momentin e gabuar, ndoshta teper vone, ose ndoshta pergjithmone."

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  po si,nese gjate shoqerimit ke kuptuar per cilesite e mira,mund te nxis te dashurohesh

 3. #23
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shoqeria ne dashuri po e dashuria ne shoqeri jo kurr!

 4. #24
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  po....eshte shume e lehte qe shoqeria te kthehet ne dashuri...

 5. #25
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kjo eshte gjeja me e perhapur...ose le te themi qe nuk egziston miqesi midis nje mashkulli dhe nje femre...asnjehere...lere cfare thone...por asnje mashkull ne bote nuk te bene shoqe se i duhesh per miqesi pa patur dicka me te thelle ne mendje...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Facebook kėrkon $100 per t`i derguar njė mesazh dikujt qe nuk e keni tek shoqėria
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2013, 09:59 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 04:58 PM
 3. Berisha: Shoqėria tė reagojė ndaj dhunės nė familje
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 09:54 PM
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 06:32 PM
 5. Rrofte shoqeria
  Nga veneziano nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 08:31 PM