I pasur lind apo bėhesh?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 41
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I pasur lind apo bėhesh?!

  Receta Gatimi

  I pasur lind apo bėhesh?!

  per mua lind.. por mund te behesh po te kesh lind me kemish... 2 here fjala "lind" fiton lind

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  per mendimin tim behesh sepse ashtu sic vdes qe nuk merr gje me vete edhe kur lind nuk ke gje. eshte tjeter pune se cfare te lene trashegimi por edhe ato po nuk dite ti si ti punosh i humbet.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Edhe lind edhe behesh

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  lind ,behesh crendesi ka e rendesishme eshte te jesh i pasur

 5. #5

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Un jam i pasur

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  nem ca pasuri mua

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Edhe une vdiqa per ndonje lek. Altin, taksirat e ke, mua dhe kuklles na ke parasysh!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Lind dhe behesh, arsyja eshte nese ke fat!!!!!!

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Vana, pac fat!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  altino edhe mua me duhen ca pare ta ndroj makinen nje te tille


 11. #11

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  3 persona ne liste per leke nuk ju jap se ngel i varfer

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e nafaka
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  KOSOV
  Postime
  21
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  NĖSE LIND ME FAT ATĖHER KE PĖR TU BĖRĖ EDHE I PASUR....

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  daku hajd e vrasim Altinin dhe ja vjedhim leket

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Miremengjes Kuklla! Sot e kam arritur kuoten e vrasjeve, por neser qe ne mengjes do e ve ne listen e zeze dhe do ta kepusim!

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"8583
  altino edhe mua me duhen ca pare ta ndroj makinen nje te tille


  O Poligrafiks, ti e ke makinen te papame! Na lej ne te tjeret ti nderrojme keto barrakat tona!

 16. #16

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"8594
  daku hajd e vrasim Altinin dhe ja vjedhim leket
  Ti je me grip me ke fuqi

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Ene po spati e ben shoku aktin "kriminal".

  Fillun Intrigat knej!

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  po qe parja ne mes te gjith bohen lesh

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  Po ti Poligrafiks ke pare? Se une me kukllen ate po gjujm sa te gjejm ndonje me pare. Altini e hongri!

 20. #20
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: I pasur lind apo bėhesh?!

  ore altin po une vras nga brenda, skam nevoje per force

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 08:14 PM
 2. DeNiro kėshillon: Ja si bėhesh aktor i famshėm
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 01:52 AM
 3. FocusWriter njė tipar i pasur
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 12:29 AM
 4. Jennifer Lopez: Te behesh nene ndryshon gjithcka
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:30 AM
 5. Studimi: I ndershem lind, nuk behesh
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 09:04 PM