Playboy gjerman i bėn ofertė Anjeza Brankės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
    Anėtarėsimi
    Jun 2008
    Vendndodhja
    italy
    Postime
    2,228
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    1
    Reputacioni
    16

    Playboy gjerman i bėn ofertė Anjeza Brankės

    Receta Gatimi
    Kuptohet qė muzika ka vendin e parė nė listėn e projekteve tė Anjeza Brankės, mirėpo ajo nuk refuzon edhe ofertat tjera.
    Shtojca Bluetooth njofton se pasi kanė parė disa foto tė kėngėtares tė cilat i ka bėrė mė parė, drejtues tė revistės sė njohur gjermane “Playboy”, e kanė pėlqyer dhe i kanė propozuar pėr tė qenė nė ballinėn e revistės.

    “Nėse do tė jetė njė ofertė qė mė kėrkon me bikini, kjo do tė mė pėlqente, por nėse do tė jetė e ekzagjeruar, do ta refuzoj“, ka pohuar kėngėtarja.

  2. #2
    Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    522
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    12
    ma merr mendja qe me dal me bikini dhe ekzagjeruar anjeza e ka pas per oferten me pak ose shum para

  3. #3
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Do e kendoj mire kengen pastaj

  4. #4
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    dhe te ekzagjeruar del ajo ............po lene ca thot .......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Fruta & Embėlsira: Kek Gjerman
    Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 21-02-2012, 10:39 AM
  2. Anjeza Shahini pėr Shėn Valentinin nė Londėr
    Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 13-02-2011, 01:48 PM
  3. Anjeza ėshtė bėrė ‘rastėsisht’ kėngėtare
    Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:20 PM
  4. Kampionati Gjerman 2008-2009
    Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 24-05-2009, 12:50 PM
  5. Anjeza rikthehet
    Nga Coca-Cola nė forum Aktualiteti Shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 07-08-2008, 02:18 PM