Bore ne Venezia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Bore ne Venezia

  Receta Gatimi

  Mirdita te gjithve.Sot ne mengjes ketu ne Venezia jemi zgjuar te mbuluar nga bora dhe niveli i ujit te detit i larte,dy fenomene qe ralle here ndodhin te dyja ne te njejten kohe,shume pamje e bukur.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Uroj te na vesh ndonje fotografi!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Uroj te na vesh ndonje fotografi!
  Reno nuk postoj dot foto nuk e di ku eshte problemi,tek (MANAXHO SKEDARET)nuk me hapet faqja.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  duhet te perdoresh

  www.images.lirenti.com

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ferrari FF - Bore dhe Shpejtesi
  Nga Al Capone nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 06:54 PM
 2. Borė nė Tiranė
  Nga PinkPrincess nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 06:24 PM
 3. Tekst me borė sipėr
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 03:38 PM
 4. Efekt Bore pėr faqe web
  Nga Lirenti nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 11:31 PM
 5. Fjolla bore***
  Nga Lotii nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 09:44 PM