Pershendetje


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1

  Pershendetje

  Receta Gatimi

  Ne radhe te pare ju uroj per kete website . Doja te dija a e keni te lidhur si web me ndonje server ose pjesi chati ?
  E bej kete pyetje pa dieni sepse thjeshte pash qe me kishte ardhur ne msn nje e-mail qe me ofronte te futesha ne kete web dhe po ju pres nje pergjigje ... Gjithe te mirat.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje

  edhe ti e solle koken ketu mer

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pershendetje

  Mire se erdhe. dhe kalofsh mire...

  ne i dergojme lajmerime adresave qe na shkruajn ne adresen tone, keshtu mbase adresa juaj do kete qene ne nje nivel me te dyte, apo me posht te emaileve qe kemi marre.
  gjithe te mirat

 4. #4

  Re: Pershendetje

  Scorpion ketu ik ore cun rri andej nga AF

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pershendetje

  Vllai rri ketu se eshte nam!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 10:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 06:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 02:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 02:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:46 AM